SCHUCO BIL 1010 U.S.Zone och GARAGE Germany.

136614. SCHUCO BIL 1010 U.S.Zone och GARAGE Germany.

Garage längd 15 cm. Bilen längd 14 cm.

Bra skick med slitage. Bucklor på bilens tak. Urverk fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 347