Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
WIM BOSMA. 1902-1985, " Landscape with Cornsheavea, olja på duk, signerad.
136564. WIM BOSMA. 1902-1985, " Landscape with Cornsheavea, olja på duk, signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
39 x 48 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 48 cm.
Auktionsverket Engelholm
871