GEORGE PAULI. 1855-1935, olja på pannå, signerad.

136559. GEORGE PAULI. 1855-1935, olja på pannå, signerad.

65 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 43 cm.

Antal besök: 1 922