Muggar från Kockums med Oscar II och Sofias namnchiffer och årtalen 1872-1897. Kolorerat fotografi av entrén till Allmänna konst och industriutställningen 1897. 15,5 x 21,5 cm.
Slitage och skador.
Slitage och skador.