JUBILEUMSMUGGAR, 2 st, emalj, FOTOGRAFI.

13655. JUBILEUMSMUGGAR, 2 st, emalj, FOTOGRAFI.

Muggar från Kockums med Oscar II och Sofias namnchiffer och årtalen 1872-1897. Kolorerat fotografi av entrén till Allmänna konst och industriutställningen 1897. 15,5 x 21,5 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 186