PARTI LEKSAKER, bland annat dockor, plastfigurer, bygglådor och pussel. 1900-tal.

13654. PARTI LEKSAKER, bland annat dockor, plastfigurer, bygglådor och pussel. 1900-tal.

Bland annat svensk "Rekord" Zig-Zag, 5 dockor samt 3 sminkdockor med mera.

Ej kontrollerad om allt är komplett. Skador. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 742