OKÄND KONSTNÄR, KOPIA EFTER PABLO PICASSO, Olja på duk.

136521. OKÄND KONSTNÄR, KOPIA EFTER PABLO PICASSO, Olja på duk.

Komposition
Mått 80 x 100 cm.

smärre dukskador längs kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition
Mått 80 x 100 cm.

smärre dukskador längs kant.

Antal besök: 4 468