LJUSSTAKAR, ett par, tenn, sengustavianska, 1800-talets början.

136432. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, sengustavianska, 1800-talets början.

Höjd 19,5 cm. Graverade med ägarmonogram samt 1803.

Borrade för el.
Slitage, smärre lagning vid mynningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Borrade för el.

Antal besök: 700