BURKAR (8), plast, plåt, glas, 1900-talets andra hälft.

136352. BURKAR (8), plast, plåt, glas, 1900-talets andra hälft.

Bl. a Nilsjohan "Sally", Bror Ernst, Good-year.
Högsta höjd: 16,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd: 16,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 776