HATTAR, 6 st, i askar, troligen 1900-tal.

13634. HATTAR, 6 st, i askar, troligen 1900-tal.

Sverige och England.

Slitage. Två hattar med böjda brätten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sverige och England.

Antal besök: 930