TEKANNA, silver, senempir, Sverige, 1827, ca 640 gram.

136330. TEKANNA, silver, senempir, Sverige, 1827, ca 640 gram.

Med svärtat handtag.

Bruksslitage samt mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med svärtat handtag.

Antal besök: 1 121