FÄLLBORD, Alrot, Mälardalen Tidigt 1800-tal.

136313. FÄLLBORD, Alrot, Mälardalen Tidigt 1800-tal.

Fanerad åttakantig bordsskiva.
Höjd 73 cm. Diameter 43 cm.

Delar av foten troligen senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm. Diameter 43 cm.

Antal besök: 1 210