GUNNAR NYLUND. Bordslampa. Stämplad Charmotte, Nylund, Rörstand.

136267. GUNNAR NYLUND. Bordslampa. Stämplad Charmotte, Nylund, Rörstand.

Höjd ca 20 cm.

Mindre kantnagg på undersida.

Gunnar Nylund (1904–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Mindre kantnagg på undersida.

Gunnar Nylund (1904–1997)

Antal besök: 696