FIGURIN, Elisa, Spanien.

FIGURIN, Elisa, Spanien.
1362639. FIGURIN, Elisa, Spanien.

Sittand kvinna, konstmassa, limiterad upplaga, numrerad 0172/5000, höjd 11, längd 17 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 4 849