PARTI SILVER, 13 delar, 1800/1900-tal. Tot vikt 540g.

13622. PARTI SILVER, 13 delar, 1800/1900-tal. Tot vikt 540g.

Sockertång GAB 1912.
Sked samt 2 knivar Rosenholm, GAB.
Sked, kniv samt gaffel Olga, FR.H &Co, 1883.
Sked, Carl Samuel Lyberg Ulricehamn, 1831.
Gaffel, F.H & C, 1885.
Kniv, gaffel, sked samt dessertsked, C.F. Carlman, 1915, etui medföljer.

Slitage. Knivar med rostfria blad. Gåvogravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sockertång GAB 1912.
Gaffel, F.H & C, 1885.

Antal besök: 1 203