FÅTÖLJ , dansk design.

FÅTÖLJ , dansk design.
136227. FÅTÖLJ , dansk design.

höjd 73 cm
bredd 67 cm
djup 53 cm.

Lagning vid armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 73 cm
bredd 67 cm
djup 53 cm.

Lagning vid armstöd.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 2 000