BORDSKANON, "Sverigekanonen", brons på trälavett, 1900-tal.

136215. BORDSKANON, "Sverigekanonen", brons på trälavett, 1900-tal.

Längd ca 39 cm.

Obetydligt slitage, låda med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 39 cm.

Antal besök: 2 715