YTTERFODER, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.

136120. YTTERFODER, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.

Polykrom dekor av fåglar. Diameter 33 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 685