MÄRKLINTÅG RC-LOKET 3043 och SCALELEXTRIC med mera.

13605. MÄRKLINTÅG RC-LOKET 3043 och SCALELEXTRIC med mera.

Ånglok 3000, RC-lok 3043 båda fungerar. 4 vagnar och en Fleischmann, växlar, räls med mera. Byggnader i trä och plast. Kibri lampa.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 4 686