PARTI DIVERSE, 5 delar, mestadels orientaliskt, 18/1900-tal.

13600. PARTI DIVERSE, 5 delar, mestadels orientaliskt, 18/1900-tal.

3 fat, största diameter 23 cm.
3 brickor varav en i metall.

Slitage.
Fat med lagningar, sprickor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 brickor varav en i metall.

Slitage.

Antal besök: 347