BRICKBORD, rokokostil, 1900-talets första hälft.

135971. BRICKBORD, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Brickbord med lös bricka i plåt, 1900-tal
71 x 51, höjd 76 cm
Med kulfötter.

Bruksslitage, skada ben se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 51, höjd 76 cm
Med kulfötter.

Antal besök: 662