PARTI GLAS, 1900-tal.

PARTI GLAS, 1900-tal.
135886. PARTI GLAS, 1900-tal.

Parti med blandade glas såsom vinglas, flutar, likörglas mm. Några delar med etsad eller slipad dekor.

Delar med nagg eller repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
135886. PARTI GLAS, 1900-tal.

Delar med nagg eller repor.

Antal besök: 1 258