SOFFA, " Böja " Carl-Erik Johansson, Bejra Möbel AB, Tibro.

135765. SOFFA, " Böja " Carl-Erik Johansson, Bejra Möbel AB, Tibro.

Soffa teak, lösa plymåer i skinn.
Längd 186 cm.

Bruksslitage, skador remmar, 1 st av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 186 cm.

Antal besök: 4 225