SERVERINGSSPADE, silver, Claude Doutre Roussel Paris Frankrike, 1800/1900-tal.

135710. SERVERINGSSPADE, silver, Claude Doutre Roussel Paris Frankrike, 1800/1900-tal.

Längd ca 30,5 cm.
Vikt ca 83 gram.

Fyllt skaft. Slitage, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 30,5 cm.
Vikt ca 83 gram.

Antal besök: 1 512