VIKVÄGG, orientalisk.

VIKVÄGG, orientalisk.
135702. VIKVÄGG, orientalisk.

Bemålat silke i träram. Höjd 183 bredd 4 väggar á 61cm.

Kraftigt slitage och skador.Tyg delvis trasigt. Renoverad samt kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
135702. VIKVÄGG, orientalisk.

Antal besök: 1 564