FLASKA, "Satellite", Bertil Vallien, Kosta Boda samt 2 st SKÅLAR, Eva Englund, Målerås respektive Pukeberg.

13569. FLASKA, "Satellite", Bertil Vallien, Kosta Boda samt 2 st SKÅLAR, Eva Englund, Målerås respektive Pukeberg.

Flaska, Satellite, Signerad och numrerad 89253, höjd 30 cm.
Skål Målerås, diameter 23, höjd 18 cm.
Skål Pukeberg, diameter 15, höjd 10 cm.

Minimalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minimalt slitage.

Antal besök: 2 848