GUNNAR PERSSON. Olja på pannå, signerad 45.

135676. GUNNAR PERSSON. Olja på pannå, signerad 45.

"Lilly och primula", 55 x 46 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 736