Barbie märkt Midge T. M. © 1962 Barbie ® © 1958 by Mattel, Inc. Patented, märkt Japan under fot, längd ca .28,5 cm.
Barbie märkt © Mattel Inc. 1966 Philippines, längd ca 29,5 cm.
Toddler märkt © 1965 Mattel Inc. Japan, längd ca 8 cm.
Väska i vinyl Barbie Midge, höjd ca 31 cm.
Äldre kläder till Barbie varav sju plagg märkta Barbie Mattel, däribland brudklänning.
Slitage. Skador på hår. Märken. Kläder med slitage, fläckar och skador. Väska med skador. Toddler missfärgad.