TORGVÅG, samt 2 pallar, Tidigt 1900-tal.

135574. TORGVÅG, samt 2 pallar, Tidigt 1900-tal.

Lindells Jönköping, 10 kg,samt träpallar 53 och 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 676