GOLVUR, "Tempus fugit", Tyskland 1900-tal.

13556. GOLVUR, "Tempus fugit", Tyskland 1900-tal.

Pendel och lod finns. Höjd 198 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 11 058