CARL FRITHJOF TIDEMAND-JOHANNESON. Motiv från Lofoten. Träsnitt, signerad och daterad -53. Numrerad 69/100.

135538. CARL FRITHJOF TIDEMAND-JOHANNESON. Motiv från Lofoten. Träsnitt, signerad och daterad -53. Numrerad 69/100.

Bildyta 40 x 56 cm.

Blad gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 40 x 56 cm.

Blad gulnat.

Antal besök: 653