JONAS OLOF GRAFSTRÖM. San Francisco, olja på pannå, signerad och daterad 1892.

13546. JONAS OLOF GRAFSTRÖM. San Francisco, olja på pannå, signerad och daterad 1892.

Bildyta 10,5 x 36 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 10,5 x 36 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 2 658