KARMSTOLAR; 1 par, ek, nyrenässans.

135334. KARMSTOLAR; 1 par, ek, nyrenässans.

sent 1800-tal.

slitage, skador samt omklädningsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

sent 1800-tal.

Antal besök: 771