Buss, Volvo B 20 M, längd 36 cm.
Kniv, horn, längd 14,5 cm.
Modellbil, plast, Finland.
Dalahäst.
Docka, "original Peter figuren"
6 skedar, silver.
Slitage.
Buss med skador.
Kniv, horn, längd 14,5 cm.
Modellbil, plast, Finland.
Dalahäst.
6 skedar, silver.
Slitage.
Buss med skador.