DAGMAR UDÉN. VÄGGRELIEFFER, 4 st, FIGURIN, 1930-tal.

13530. DAGMAR UDÉN. VÄGGRELIEFFER, 4 st, FIGURIN, 1930-tal.

Patinerad och bemålad stuck. Fyra st signerade. Högsta höjd 30.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 715