KOBOLTFAT.

KOBOLTFAT.
135290. KOBOLTFAT.

Förgylld dekor.Echt Weimar kobalt. Stämplat "Jutta 521/30"
Diameter 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
135290. KOBOLTFAT.

Diameter 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 802