JACK EICHBORN. olja på duk, motiv från Paris, signerad J. Eichborn.
135143. JACK EICHBORN. olja på duk, motiv från Paris, signerad J. Eichborn.
53x44 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
53x44 cm.
Bruksslitage.
Leiflers Auktionshus
2 791