FILTAR, 3 st, design Viola Gråsten för Tidstrands. 1900-tal.

13514. FILTAR, 3 st, design Viola Gråsten för Tidstrands. 1900-tal.

Blårandig, längd exklusive frans 120, bredd 114 cm.
Blå med gröna ränder, längd 208, bredd 139 cm.
Grå botten med olikfärgad kant, längd exklusive frans 170, bredd 126 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 231