BÖCKER 2 band, "Berömda mästares taflor" 1908.

135135. BÖCKER 2 band, "Berömda mästares taflor" 1908.

Berömda mästares taflor - 200 färglagda bilder ur Europas tafvel gallerier", Wahlström & Widstrand Stockholm 1908.

Ej genomgånget, slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 220