KOFFERTAR 2 st samt TRÄLÅDA "Explosiv vara".

135133. KOFFERTAR 2 st samt TRÄLÅDA "Explosiv vara".

Koffertar längd ca 56 - 81 cm.
Trälåda "Explosiv vara" längd ca 61 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 900