NATTDUKSBORD, "Suzanne", Nordiska kompaniet. 1930-tal.

13509. NATTDUKSBORD, "Suzanne", Nordiska kompaniet. 1930-tal.

Med glasskivor. Skyltmärkta. Längd 52, bredd 37,5, höjd 58,5 cm.

En av glasskivorna senare. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 314