KÄPPSTÄLL, 2 st, för väggmontering. 18/1900-tal.

13505. KÄPPSTÄLL, 2 st, för väggmontering. 18/1900-tal.

Med plats för 4 resp 5 käppar. Längd 32 resp 37 cm.

Slitage. Ett ställ saknar golvstället.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 925