KRUS, Höganäs, 4019 25 l, 1900-tal.

134980. KRUS, Höganäs, 4019 25 l, 1900-tal.

25 l.
Höjd ca. 55 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 l.
Höjd ca. 55 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 590