PARTI METALL, 12 delar, mestadels brons.

13497. PARTI METALL, 12 delar, mestadels brons.

Bla Vas, GAB och relief av Alla Ebeling. Reliefens mått 20,5 x 16,5 cm.

Slitage, gravyr och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, gravyr och bucklor.

Antal besök: 675