BOK, "Textilt bildverk", Emelie von Walterstorff, Nordiska Museet 1925.

134919. BOK, "Textilt bildverk", Emelie von Walterstorff, Nordiska Museet 1925.

Dekorerat kalvskinnband med helt guldsnitt. 29 x 24 cm.

Slitage och smärre skador, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 347