PARTI MÄSSING, ca 20 delar, 1900-tal.

13490. PARTI MÄSSING, ca 20 delar, 1900-tal.

Bestående av bla Ljusstakar "Lilja" Ystad metall och lampetter Skultuna.

Slitage och smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre repor.

Antal besök: 945