BIBLIOTEKSUR, Junghans 1900-tal + RESEUR, 2 s, Staiger och troligen Kienzie ca 1900.

134895. BIBLIOTEKSUR, Junghans 1900-tal + RESEUR, 2 s, Staiger och troligen Kienzie ca 1900.

Bordsur Junghans, träfodral. Reseur metall, batteridrift samt urverk. Höjd 15-28 cm.

Bruksskick. Reseur äldre med slitage, nyckel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 313