RAFAEL CARLOS GONZALEZ. "Homage to Lasse Åberg". Färgserigrafi. Signerad Rafael och daterad -95. 94/190.

134892. RAFAEL CARLOS GONZALEZ. "Homage to Lasse Åberg". Färgserigrafi. Signerad Rafael och daterad -95. 94/190.

74x54 cm
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

74x54 cm
Oramad.

Antal besök: 637