OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell.

1348852. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell.

Fr Rivera Dagen Helder monogramsignerad 1938, 47x61 cm.

Uppklistrad, repor, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppklistrad, repor, oramad.

Antal besök: 419