SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

134746. SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

Bronser.
Fanerad i mahogny och björk.

Bruksslitage. Smärre repor/stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bronser.
Fanerad i mahogny och björk.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 606