MATSSERVIS, ca 27 delar flintgods, "Japan", Rörstrand.

134735. MATSSERVIS, ca 27 delar flintgods, "Japan", Rörstrand.

8 flata tallrikar, 8 djupa tallrikar, 8 assietter, 1+1 uppläggningsfat, terrin med lock.

Slitage, sprickor, missfärgningar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 685